הקרנת סרט לבחירתכם ומפגש חוויתי עם היוצרת

סרטיה של טליה פינקל זכו בפרסים בינלאומיים והוקרנו בתחנות שידור ובעשרות פסטיבלים בעולם.
במפגש חוויתי מרתק מספרת טליה על מאחורי הקלעים של כל יצירה על התהליך והתובנות ועונה על שאלות של הקהל.
היוצרת טליה פינקל מאמינה שאומנות היא כלי לשינוי חברתי, וביצירתה פועלת להביא נושאים חברתיים למודעות הציבורית.
 
ניתן להזמין הקרנה ומפגש/הרצאה מעורר השראה מותאם אישית סביב לנושא מסויים לארגונים וגם לקבוצות קטנות באופן פרונטלי או בזום.


—————————————————————————

בסרט "התיקון" חשפתי את דמותה של הרבנית קוק תוך בחינת ה"תיקונים" שלה בחייה. דווקא דמות זו, הנתפסת פעמים רבות כצבעונית, וזרה מעט למיין סטרים הישראלי, יכולה להזמין כל אחת ואחד מאיתנו לערוך תיקון אישי.

"כוסות רוח לאבא" הוא סרט מתח תיעודי שעוסק בסיפור חייו של אבי שהיה סוג של דון קישוט, ולצידו נחשף גם פן מסיפור חיי האישי. אני מאמינה כי סרט זה מאפשר סוג של התבוננות על החלש, החולה, האחר וגם עלינו כחברה. בשבילי כיוצרת הסרט היה חשבון נפש וסגירת מעגל.

הפרוייקט "טליה דייט קום" מתעד מסע שתחילתו בבדידות וסופו באהבה גדולה. מסע שבסופו יצא לאור ספר "טליה דייט קום", ספר שירים דוקומנטרים, ושנתיים אחריו גם הסרט. בסרט זה אני מזמינה את הצופים להצטרף אלי למסע של חיפוש ותשוקה, בחיפוש אהבה ויציאה לדייטים בעולם האינסטנט המנוכר של האינטרנט.  יצאתי ל45 דייטים שהיו לעיתים משעשעים, מרגשים, כואבים, ציניים, משעממים, מרתקים, מלאי תקווה או יאוש ולפעמים כמה מהאפשרויות יחד… הדרך הייתה ארוכה אך במהלכה גיליתי לא מעט על עצמי.

 

להזמנה, מלאו את הטופס: